HAKKIMIZDA
HASBAĞ İNŞAATFirmamız 1993 yılında Karabağ İnşaat olarak kurulmuştur. 1999 yılından itibaren kurumsal yapılanmaya giderek inşaat projelerini HASBAĞ İNŞAAT adı altında yürütme kararı almıştır.

HASBAĞ İNŞAAT; 1993 yılından bugüne edindiği bilgi & tecrübe birikimi ve tamamlanan projeler doğrultusunda bugün 20 yıllık deneyim ve referans ile inşaat sektöründe köklü bir işletme kimliği ile anılmakta olup, Türkiye genelinde anahtar teslimi inşaatlarda ahşabın sıcaklığı ile camın cazibesini, renk ve ışığın göz alıcılığı ile çeliğin sağlamlığını birlikte yoğurarak Karşıyaka, Çiğli, Çeşme, Bornova ve merkez İzmir diğer ilçelerde konut, okul, hastane ve ticari inşaatlarda proje taahhüt hizmetlerini başarı ile tamamlamamış ve sektörün öncü ve lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Şirketimizin sektör içerisindeki konumunu rakip firmalardan ayıran önemli faktör; teslim tarihi ve sunulan taahhütler konusunda yapılan anlaşmalara verdiği önemdir. Belirlenen tarihlerde veya bu tarihlerden önce iş tamamlamada başarı göstermiş olup verdiği taahhütlerin sonuna kadar arkasında durmuştur. Daima sorumlu, dürüst ve ilkeli olmak her zaman ön planda tutulmuştur.

Hedefimiz; çağın koşullarına uygun olarak gelişmekte olan teknoloji paralelinde inşaat sektöründeki sürekliliği ve atılımcılığı her zaman ön planda tutarak sizlere çağdaş yapılarda çağdaş yaşamlar sunmak için güzel ve kalıcı eserler yaratmaktır.

27 YILLIK TECRÜBE
27 Yıllık
Tecrübe
12
Konut
Projesi
1083
Mutlu
Aile
HAKKIMIZDA

Firmamız 1993 yılında Karabağ İnşaat olarak kurulmuştur. 1999 yılından itibaren kurumsal yapılanmaya giderek inşaat projelerini HASBAĞ İNŞAAT adı altında yürütme kararı almıştır.


İNCELE
VİZYON

Lider, gelişime açık ve yenilikçi kimliğiyle sürekli gelişmek, HASBAĞ İNŞAAT markasının verdiği imajın istikrarını korumak,


İNCELE
MİSYON

HASBAĞ İNŞAAT, sektöründe gelecek nesillere en yeni teknoloji ile yeni anlayışlar sunmayı misyon edinmiştir. Hizmet vermekte...


İNCELE
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ